strona główna
O nas
Oferta
Kontakt

Lechvil istnieje na rynku od 1996 roku. W ciągu 15 lat rozwinęliśmy swoją działalność na terenie całego kraju. Posiadamy duże doświadczenie w branży kominkowej, zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa kominków oraz doradztwa technicznego. Jednym z naszych niewątpliwych atutów jest, profesjonalny montaż i indywidualne projekty obudów kominkowych u Klienta wraz z kompleksowym wykonaniem gwarancyjnym. Służymy fachowym doradztwem zarówno osobom prywatnym jak i instytucjom.

Współpracujemy z biurami projektowymi oraz architektami. Do montażu kominków używamy materiałów sprawdzonych oraz posiadających atesty.

Przygotowując się do realizacji zamówienia staramy się dopasować obudowę do wnętrza pomieszczenia, w którym ma się ona znajdować oraz do gustów Klienta. Wykonujemy wszystkie rodzaje obudów: klasyczne, rustykalne, portale oraz nowoczesne wzory.

Jesteśmy gotowi na Państwa życzenie przyjechać i stworzyć projekt dopasowany specjalnie do Państwa potrzeb i wymagań.© lechvil 2011